вул. Володимира Сосюри, 7, Київ, Україна
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз

Чоловіча шкіряна сумка-месенджер, барсетка на одне плече 22x26x6 Tiding Bag 75-5271 чорна
- Готово до відправки
- Код: 75-5271
3 780 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоловіча чорна шкіряна сумка-месенджер Tiding Bag 75-5271
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 22 x 26 x 6.
- Виробник: Туреччина
Структура:
- (1) одна основна застібка на блискавці;
- (3) три внутрішніх відділення;
- (1) одне внутрішнє відділення на блискавці;
- (1) одна зовнішня кишеня позаду.
Опис:
Сумка-планшет універсальна з натуральної шкіри для портмоне, документів, планшета, мобільного, ключів та дрібниць. Ця модель зручна, надійна, функціональна, фабричного виробництва з якісною фурнітурою. Виглядає дуже стильно та акуратно. Надійно прошита з обох боків міцними швами. Відмінне доповнення до Вашого образу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 260 мм |
| Відділення | 2 основних |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 780 ₴









