ул. Владимира Сосюры, 7, Киев, Украина
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-14%6 дней
Мультитул складной нож Victorinox Huntsman 91мм 15 функций Серебристый полупрозрачный в блистере (1.3713.T7B1)
- Готово к отправке
- Код: 1.3713.T7B1
3 479 ₴
2 991,94 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Складаний швейцарський ніж HUNTSMAN 1.3713.T7B1 91 мм / 4 шари / 15 функцій / сріблясті напівпрозорі накладки / багатоцільовий гак / штопор / ножиці / пилка по дереву / Гарантія: довічна
Легендарний швейцарський армійський ніж з незвичайними сріблястими накладками - HUNTSMAN 1.3713.T7B1. Майстри Victorinox запропонували стильний дизайн руків'я з напівпрозорого пластика з фірмовим логотипом бренду та написом. Колекція Huntsman - це складані ножі середнього розміру, які ідеально підходять для походів, кемпінгів та інших видів відпочинку.
- Кількість функцій: 15
- Довжина у складеному вигляді: 91 мм.
- Довжина леза: 70 мм
- Ширина у складеному вигляді: 26 мм
- Товщина: 21 мм
- Вес: 97 г
- Колір: сріблястий напівпрозорий
- Марка сталі: нержавіюча сталь
- Тип замку: Slip-joint
- Матеріал рукояті/накладок: глянсовий нейлон
Функції:
1. велике лезо з гладкою крайкою
2. ножиці з пружинним механізмом
3. пилка по дереву
4. лезо меншого розміру
5. відкривачка
6. – плоска викрутка 6 мм
7. – паз для зачистки ізоляції з дроту
8. консервний ніж
9. – плоска викрутка 3 мм
10. штопор
11. гачок
12. шило з вушком для шиття (дірокол/кернер)
13. синій пінцет у передній накладці
14. синя зубочистка у тильній накладці
15. сталеве кільце для кріплення
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Victorinox |
| Страна производитель | Швейцария |
| Вес | 97 г |
| Высота | 21 мм |
| Длина | 91 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 9.1 см |
| Цвет | Серебристий |
| Конфигурация | Грузовой крюк, Нож, Карабин, Отвертка, Консервный нож, Ножницы, Пинцет, Штопор, Открывалка для бутылок, Пила по дереву, Шило, Зубочистка |
| Количество инструментов | 15 шт |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор мультитула | Открывалка для бутылок, Брелок, Нож, Отвертка |
| Ширина | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1.3713.T7B1 |
Информация для заказа
- Цена: 2 991,94 ₴








