
Сумка спортивна Joola Vision II Black (80163) Із зовнішніми кишенями, З верхньою ручкою, Відділення для взуття
- Нет в наличии
- Код: 930942
2 500 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Сумка спортивна Joola Vision II Black (80163)
Артикул: 930942
Сумка спортивна JOOLA Vision II — ідеальна сумка середнього розміру для людей які займаються спортом, які цінують організацію та захист свого обладнання. Завдяки численним відділенням і міцній конструкції пропонується все необхідне для тренувань, турнірів і коротких подорожей. Сумка JOOLA Vision II поєднує в собі функціональність, міцність і стильний дизайн.
Об'єм: 56 л
Розмір: 60 x 35 x 27 см
Вага:
Матеріал: 600D Polyester + 210D Polyester
Сумка середнього розміру: забезпечує достатньо місця для вашого спорядження та речей для подорожей, ідеально підходить для коротких подорожей і спортивних заходів.
Кілька відділень: дозволяють легко та ефективно розмістити ваше спорядження та особисті речі.
Посилена текстурована тканина: міцна тканина забезпечує довговічність і захист навіть при інтенсивному використанні.
М’який нижній шар: забезпечує додатковий захист вашого обладнання та запобігає пошкодженню.
Універсальність: ідеально підходить для тренувань, турнірів і коротких подорожей, ця сумка стане надійним супутником будь-якого гравця в настільний теніс.
Характеристики
- Бренд Joola
- Тип Дорожні сумки
- Розмір Середній (51 - 89 л)
- Об`єм, л 56
- Матеріал корпусу сумки Поліестер
- Колір Black
- Габарити 60 x 35 x 27 cm
- Корпус М'який
- Застібка Змійка
- Категорія Унісекс
- Вага 0,9 кг
- Стиль Спортивні
- Додаткові характеристики: Із зовнішніми кишенями, З верхньою ручкою, Відділення для взуття
- Вага в упаковці 1,1 кг
- Габарити упаковки 52 х 49 х 8 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Німеччина
- Гарантія 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 6-10 |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Отсек для обуви, Плечевой ремень |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Вес | 900 г |
| Высота | 35 см |
| Глубина | 27 см |
| Объем | 56 л |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 2 500 ₴







