ул. Владимира Сосюры, 7, Киев, Украина
+380 (68) 885-80-88
+380 (63) 889-80-88
вверхвниз
-28%7 дней
Сумка дорожня водозахисна Highlander Mallaig 35L Black (DB107-BK) 924191 Trilaminate PVC З верхньою ручкою
- Готово к отправке
- Код: 924191
1 700 ₴
1 224 ₴
+380 (68) 885-80-88
kyivstar
- +380 (63) 889-80-88lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Сумка дорожня водозахисна Highlander Mallaig 35L Black (DB107-BK)
Артикул: 924191
Сумка дорожня водозахисна Highlander Mallaig 35L Black (DB107-BK) має 100% водозахист, що досягається двосторонньою ламінацією матеріалу, зварними швами, а також горловиною основного відділення, що згортається та фіксується. Сумка буде корисна при активному проведенні часу на воді та біля води. Завдяки високій міцності ця дорожня сумка захистить всі речі в будь-якій складній подорожі. Сумка дорожня водозахисна Highlander Mallaig 35L Black (DB107-BK) стане знахідкою для кожного рибалки чи любителя активних видів спорту.
Особливості:
- Trilaminate PVC - цупкий і міцний, стійкий до зносу та стирання синтетичний матеріал із двосторонньою ламінацією для захисту від проникнення вологи.
- Водонепроникна горловина, що згортається в рулон.
- Зварні шви.
- Одне велике основне відділення.
- Компресійні лямки.
- Здвоєна ручка з неопрену сприяє більшому комфорту при перенесенні великих вантажів.
- Знімний плечовий ремінь.
- Фурнітура Duraflex®.
Характеристики
- Бренд Highlander
- Тип Дорожні сумки
- Об'єм 35 л
- Колір Black
- Матеріал Trilaminate PVC
- Особливості З верхньою ручкою
- Розміри 62 х 25 х 26 см
- Вага 0,9 кг
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Великобританія
- Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Замок | Нет |
| Цвет | Черный |
| Материал | PVC |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Назначение | Унисекс |
| Регулировка размера | Нет |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 26 см |
| Объем | 35 л |
| Ширина | 62 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 224 ₴


