Характеристики
Довжина/ширина/висота (з піддоном): 120 x 100 х 116 см ± 5%
Кришка: 15 см (закручується)
Кран: DN50/2 дюйми пластиковий
Вага: 51,1 кг
Опис і застосування
Єврокуб SCHÜTZ Recobulk нехарчовий у металевій обрішці на металевому піддоні, призначений для зберігання й перевезення нехарчових рідин та хімічних речовин: кислот, лугів, спиртів, промислових олій, концентратів, палива (крім бензину). Внутрішній IBC-контейнер виробляється з харчового поліетилену високої щільності (HDPE), який не був у використанні, має заливний отвір діаметром 15 см. Металева обкладинка була у використанні, тому не рекомендується використовувати єврокуб для контакту з харчовими продуктами. Обрітка виготовлена з поцинкованої сталі, кріпиться до піддона, є кріпильний майданчик для заземлення. Зливний кран діаметром 5 см слугує для зливання вмісту, а також може бути використаний для приєднання інших комунікацій через затискне кільце, у комплекті є насадка для зливання. Кран опломбірований, є отвори під пломбу, специфіка форми ємності забезпечує повне злиття рідини. На ємності нанесена мірна шкала з литражом. Максимальна температура продукту наповнення не має перевищувати 60 oC. Металевий піддон надійний під час завантаження-розвантажувальних робіт, міцність конструкції єврокуба дає змогу штабелювати до 4 порожніх контейнерів. Підходить для використання на вулиці, позаяк резервуар захищений від УФ-випромінювання.
Гарантія: 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schutz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Об'єм резервуара | 1 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1160 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
- Ціна: 12 210 ₴







