
Велотренажер магнитный Toorx Upright Bike BRX 55 Comfort (BRX-55-COMFORT) Дисплей LCD 8 уровней нагрузки
- Нет в наличии
- Код: 929781
12 900 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 55 Comfort (BRX-55-COMFORT)
Артикул: 929781
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 55 Comfort (BRX-55-COMFORT) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у користуванні комп'ютер. 6-кілограмовий маховик створює достатню плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 110 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Сидіння велотренажера регулюється по висоті та в горизонтальній площині, а кермо має регулювання кута нахилу для індивідуального налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з ручним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 6 кг забезпечує достатню плавність ходу.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
- Відстань від педалей до сидіння становить від 68 до 91 см.
Характеристики
- Бренд Toorx
- Тип Магнітні
- Вага маховика 6 кг.
- Максимальна вага користувача 110 кг
- Конструкція Вертикальні
- Клас Домашні
- Дисплей LCD
- Рівні навантаження 8
- Регулювання Сидіння, Керма
- Кількість програм Ні
- Живлення тренажера Батарейки
- Особливості: Вимірювання пульсу, Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики
- Транспортувальні ролики Є
- Додаткові характеристики Кермо з регулюванням кута нахилу
- Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі
- Показання дисплея Час, Швидкість, Дистанція, Калорії, Пульс, Оберти за хвилину
- Програми Ні
- Вимірювання пульсу Є
- вага 24 кг
- Розміри 84,5 x 51 x 135 см
- Вага в упаковці 27 кг
- Габарити упаковки 78 x 25 x 53,5 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Італія
- Гарантія 12 місяців
Пропонуємо до вашої уваги спортивні тренажери та аксесуари для фітнесу торгової марки Toorx від італійського виробника Garlando S.p.A. З 1954 року компанія Garlando S.p.A. займається виготовленням ігрових столів преміум класу для футболу, більярду, тенісу та аерохокею.
Спортивні тренажери Toorx демонструють бажання компанії і надалі розширювати свої горизонти, починаючи з домашнього фітнес обладнання. Продукція Toorx відрізняється високим рівнем дизайну та конструкції, постійним пошуком інноваційних рішень для задоволення вимог будь-якого клієнта.
Асортимент продукції Toorx відповідає вимогам користувачів, що шукають оптимальне співвідношення ціни та якості, включаючи продукти як для аеробних, так і для анаеробних навантажень, а також обладнання та аксесуари для фітнесу, силових тренувань, боксу та бойових мистецтв.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Автономная работа | Батарейки |
| Вес | 24 кг |
| Вес маховика | 6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Количество уровней нагрузки | 1 - 10 |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Особенности | Регулировка угла наклона руля, Регулировка сидения по вертикали, Транспортировочные ролики, Регулировка сидения по горизонтали, Компенсаторы неровности пола |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вертикальный |
| Тип кардиодатчика | Встроенный |
| Функции компьютера | Частота пульса, Время, Расход калорий, Скорость, Дистанция |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 135 см |
| Длина | 84.5 см |
| Ширина | 51 см |
- Цена: 12 900 ₴








