
Бинокль Pentax Jupiter 16X50 (65914) Ударопрочная Брызгозащита Поликарбонат с резиновым покрытием 930125
- Нет в наличии
- Код: 930125
6 950 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Бинокль Pentax Jupiter 16X50 (65914)
Артикул: 930125
Бінокль Pentax Jupiter 16X50 (65914) має лінзи з багатошаровим просвітлення лінз (Multi-coated), яке сприяє якісному, контрастному зображенню. Полікарбонатний корпус, має зовнішнє гумове покриття яке забезпечує надійний захист від ковзання та стійкість до ударів. Бінокль Pentax Jupiter 16X50 (65914) рекомендовано до спостереження за живою природою, спортивними змаганнями, під час подорожей та астрономічних спостережень.
Виробник торгової марки Pentax цінує високу якість своїх товарів, тому щоб виключити підробки на ринку, кожній одиниці оптики Pentax, на заводі виробника присвоюється унікальний серійний номер, завдяки якому можна ідентифікувати справжність товару і бути впевненим, що у вас дійсно оригінальний, високоякісний оптичний прилад.
Особливості бінокля:
- Multi-coated Багатошарове широкосмугове просвітлення оптики забезпечує однаково високу світлопропускну здатність по всьому видимому спектрі та сприяє високій контрастності і кольоропередачі в природних тонах.
- Superb impact resistance Зовнішнє гумове покриття полікарбонатного корпусу забезпечує надійний захист від ковзання та стійкість до ударів.
- Можливість використання штативу.
| Бренд | Pentax |
|---|---|
| Тип | Бінокль |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 16х |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BK7 |
| Лінзи | З багатошаровим просвітленням (Multi coated) |
| Діаметр вихідної зіниці | 3.1 мм |
| Світлосила | 9.6 |
| Фактор сутінків | 28.3 |
| Поле зору на 1000 м | 61 м |
| Мінімальна дистанція фокусування | 9.3 м |
| Винесена окулярна точка | 13 мм |
| Реальний кут зору | 3.5° |
| Оправи окулярів | Гумові наглазники |
| Герметичність конструкції | Бризгозахист |
| Захист | Ударостійкі |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Клас | Для полювання |
| Колір | Black |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 57 - 72 мм Можливість встановлення на штатив Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Комплект поставки | Бінокль - Захисні кришки окулярів та об'єктива - М'який кейс для зберігання та транспортування - Серветка для чищення лінз - Нашийний ремінь |
| Вага | 885 г |
| Габарити | 66 x 167 x 199 мм |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pentax |
| Страна производитель | Филиппины |
| Вес | 0.885 кг |
| Водостойкость | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр объектива | 50 мм |
| Цвет | Черный |
| Максимальная кратность | 16 х |
| Материал корпуса | Поликарбонат, Резина |
| Минимальная кратность | 16 х |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Фокусное расстояние | 9300 мм |
- Цена: 6 950 ₴







