-17%Бинокль Pentax Jupiter 8X40 (65911) Ударопрочная Брызгозащита Поликарбонат с резиновым покрытием 930122
- Готово к отправке
- Код: 930122
5 200 ₴
4 316 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Бинокль Pentax Jupiter 8X40 (65911)
Артикул: 930122
Бінокль Pentax Jupiter 8X40 (65911) має лінзи з багатошаровим просвітлення лінз (Multi-coated), яке сприяє якісному, контрастному зображенню. Бінокль Pentax Jupiter 8X40 є одним із найбільш світлосильних біноклів своєї серії. Полікарбонатний корпус, має зовнішнє гумове покриття яке забезпечує надійний захист від ковзання та стійкість до ударів. Бінокль Pentax Jupiter 8X40 (65911) рекомендовано до спостереження за живою природою, спортивними змаганнями, під час подорожей.
Виробник торгової марки Pentax цінує високу якість своїх товарів, тому щоб виключити підробки на ринку, кожній одиниці оптики Pentax, на заводі виробника присвоюється унікальний серійний номер, завдяки якому можна ідентифікувати справжність товару і бути впевненим, що у вас дійсно оригінальний, високоякісний оптичний прилад.
Особливості бінокля:
- Multi-coated Багатошарове широкосмугове просвітлення оптики забезпечує однаково високу світлопропускну здатність по всьому видимому спектрі та сприяє високій контрастності і кольоропередачі в природних тонах.
- Superb impact resistance Зовнішнє гумове покриття полікарбонатного корпусу забезпечує надійний захист від ковзання та стійкість до ударів.
- Можливість використання штативу.
| Бренд | Pentax |
|---|---|
| Тип | Бінокль |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 40 мм |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BK7 |
| Лінзи | З багатошаровим просвітленням (Multi coated) |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Світлосила | 25 |
| Фактор сутінків | 17.9 |
| Поле зору на 1000 м | 143 м |
| Мінімальна дистанція фокусування | 6 м |
| Винесена окулярна точка | 13 мм |
| Реальний кут зору | 8.2° |
| Оправи окулярів | Гумові наглазники |
| Герметичність конструкції | Бризгозахист |
| Захист | Ударостійкі |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Клас | Для полювання |
| Колір | Black |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 57 - 72 мм Можливість встановлення на штатив Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Комплект поставки | Бінокль - Захисні кришки окулярів та об'єктива - М'який кейс для зберігання та транспортування - Серветка для чищення лінз - Нашийний ремінь |
| Вага | 735 г |
| Габарити | 58 x 188 x 132 мм |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pentax |
| Страна производитель | Филиппины |
| Вес | 0.735 кг |
| Водостойкость | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр объектива | 40 мм |
| Цвет | Черный |
| Максимальная кратность | 8 х |
| Материал корпуса | Поликарбонат, Резина |
| Минимальная кратность | 8 х |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Фокусное расстояние | 6000 мм |
- Цена: 4 316 ₴








