
Сумка-тележка хозяйственная Rolser Jet LN Joy 40 Azul (JET001-1026) для покупок 2 колеса Испания
- Нет в наличии
- Код: 925922
2 100 ₴
- +380 (63) 889-80-88lifecell
Сумка-візок Rolser Jet LN Joy 40 Azul (JET001-1026) Polyester 400D PVC Made in Spain
Артикул: 925922
Сучасна сумка-візок Rolser Jet LN Joy 40 Azul (JET001-1026) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана з міцного термостійкого пластику. Пара литих ультралегких коліс діаметром 13,5 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Сумка знімна, має зручну широку горловину, яка стягується шнуром з фіксатором. Верх сумки накритий захисним клапаном. На дні сумки передбачене жорстке вставне пластикове дно. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Ультралегкі колеса діаметром 13,5 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Сумка знімна, має жорстке вставне пластикове дно.
- Розміри в зібраному вигляді - 35 х 30 х 97,5 см.
- Розміри в складеному вигляді - 35 x 14 x 97,5 см.
- Розміри сумки без шасі - 34 x 19 x 62 см.
Характеристики
- Бренд Rolser
- Тип Сумки-тележки
- Объем 40 л
- Материал Polyester 400D PVC
- Цвет Azul
- Особенности Складная
- Размеры 35 x 30 x 97,5 см.
- Размеры в сложенном виде 35 x 14 x 97,5 см
- Размер сумки без шасси 34 x 19 x 62 см
- Вес 1,48 кг
- Страна-производитель товара Испания
- Страна регистрации бренда Испания
- Гарантия 12 месяцев

Всесвітньо відомий іспанський виробник Rolser в 2021 році відсвяткував свій 55-річний ювілей. Починаючи з 1966 року, компанія виробляє надійні та стильні господарські сумки-візки. Продукція виробляється безпосередньо в Іспанії, що дозволяє підтримувати якість вироблених товарів на максимально високому рівні. Rolser отримав одні з найпрестижніших сертифікатів, які гарантують якість всіх своїх продуктів та внутрішніх процесів. Керівництво компанії Rolser зробило ставку на дизайн та якість виробів, які покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури. Постійна участь у найпрестижніших профільних виставках в Європі та США сприяє розвитку та вдосконаленню зворотнього зв'язку безпосередньо зі споживачем. Іспанці говорять: "Rolser - яскрава перлина у світі шопінгу".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 1480 г |
| Высота | 975 мм |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Глубина | 300 мм |
| Эргономичные ручки | Да |
| Цвет | Голубой |
| Количество отделений | 2 |
| Максимальный вес | 40 кг |
| Объем | 40 л |
| Подкладка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Тип застежки | Затягивается ремнем/шнурком |
| Тип ткани | Оксфорд |
| Ширина | 350 мм |
| Дополнительные характеристики сумок-тележек | |
| Диаметр колес | 13.5 см |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Наличие стульчика | Нет |
| Складная конструкция | Да |
| Телескопическая ручка | Нет |
- Цена: 2 100 ₴











