Характеристики
Об'єм: 300 літрів
Довжина/ширина/висота: 100 / 70 / 75,5 см ± 5% (габаритний розмір)
Діаметр горловини: 350 мм
Діаметр під злив із різзю: 1 дюйм
Цвет: синій
Кількість шарів: 3 шари, харчова
Опис і застосування
Ємність 300 літрів горизонтальна тришарова харчова, зручна для використання в закритому приміщенні або відкритому просторі. Чудово підходить для тривалого зберігання води, хімічних речовин (дизельне паливо, олії, кислоти, ядохімікати та багато іншого). Також можна зберігати в'язкі, порошкоподібні та гранульовані речовини. Головною відмінністю цієї ємності є компактне розміщення (для розміщення необхідний майданчик малої площі).
Ємність 300 літрів горизонтальна пластикова, виготовлена з поліетилену, призначеного для контакту з харчовими продуктами та питною водою.
Ємність 300 літрів горизонтальна не має власного запаху та не вбирає сторонні запахи. Матеріал виробів стійкий до ультрафіолетового впливу, не змінює фізичних і хімічних властивостей у діапазоні температур від -40 °C до +60 °C. Рідинності, які під час замерзання неабияк розширюються: вода та інші на основі води, за мінусових температур рекомендується злити.
Надійність
Гарантія — 1 рік
Термін експлуатації до 50 років
Обмеження та рекомендації
Виріб необхідно встановлювати на рівну, тверду, горизонтальну основу з габаритами не менш габаритів виробу. Зовнішні умови мають унеможливлювати фізичний вплив, агресивне середовище. Під час надземного монтажу конструкція має витримати вагу виробу з рідиною. Забороняється використовувати, зберігати: спирт, бензин та інші рідини, що легко займаються. Технічний паспорт завантажити.
Комплектація
Місткість — 300 л. - 1 шт.
Кришка — 1 шт.
Додаткова комплектація
Поплавець промисловий із заливним штуцером (для подавання води до певного рівня).
Штуцер діаметром 1/2, 3/4, 1, 1,5, 2 дюйми (для додаткових введень — виводів рідини).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європласт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Синій |
| Об'єм резервуара | 0.3 л |
| Тип резервуара за способом встановлення | Горизонтальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 755 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ємності | Пластик |
| Об`єм | 300 литр |
- Ціна: 4 524 ₴





